Sdružení D

Sdružení D
odebírat novinky facebook

Přijedeme i k Vám!

Máte zájem o náš program? Ozvěte se manažerce výukových programů Marcele Nesvadbové
na tel. +420 733 104 076, nebo na e-mail programy@sdruzenid.cz.

03/2019

29.03.2019 Zase já RPP 1x 8.30 - 11.10 FZŠ Rožňavská, 6.B Dramacentrum
28.03.2019 So-n Outsider 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Šumperk, Šumavská 21, 6.C
28.03.2019 Kouzelná baterka 1x od 8.05, Kryštofe, neblbni 1x od 10.05 ZŠ Červenka, 2. a 4.třída
27.03.2019 Méďové 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Pňovice, 1. a 2.třída
27.03.2019 Největší poklad 1x 13.30 - 14.30 ZŠ Nedvědova, 2.třída Dramacentrum
27.03.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.15 ZŠ a MŠ Olšany 64, 789 62 okres Šumperk, 1. a 2.třída
27.03.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.15 MŠ Bludov, Polní 502, 789 61, předškoláci
26.03.2019 Méďové 1x od 10.00 ZŠ Nasobůrky, 1. a 3.třída
25.03.2019 Otevřená sborovna 9.00 - 12.00 Dramacentrum
25.03.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Dolní Studénky, 1. a 2.třída
22.03.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 MŠ Borůvka, Langrova 25, 787 01 Šumperk
21.03.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.30 - 10.30 FZŠ Rožňavská, 1.A Dramacentrum
20.03.2019 Interaktivní cvičení RPP 1x 9.00 - 11.40 ZŠ Štěpánov, 7.A Dramacentrum
20.03.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 ZŠ a MŠ Písařov, předškoláci + 1.třída
19.03.2019 Zase já RPP 1x 9.40 - 11.25 ZŠ Uničov, U Stadionu, 6.B Dramacentrum
19.03.2019 Kouzelná baterka 1x 13.15 - 15.00 ZŠ Jungmannova, Litovel - družina
18.03.2019 Supervize pro sborovny 9.00 - 12.00 Dramacentrum
18.03.2019 Jonathan a RSB RPP 2x od 7.25 - 13.00 ZŠ Fryšták, 5.A a 5.B
18.03.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Helsinská, 1.třída a 3.třída
14.03.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 ZŠ a MŠ Týn, 3.-5.třída
13.03.2019 Méďové 1x od 7.50, Kryštofe, neblbni 1x od 9.50 ZŠ a MŠ Jezernice, 1. a 2.třída, 3.-5.třída
08.03.2019 Zase já RPP 1x 9.40 - 12.10 ZŠ Uničov, U Stadionu, 6.A Dramacentrum
08.03.2019 Školení Tydýt pro pedagogy 1x 9.00 - 13.00 MAS Šternberk
07.03.2019 Petřin příběh RPP 1x 7.50 - 10.35 ZŠ sv. Kopeček, Dvorského, 8.třída
05.03.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Štěpánov, 1.A a 1.B
05.03.2019 Školení sborovny PRCH 2.část 14.00 - 18.00 ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc

02/2019

28.2.2019 Zase já 1x 10.40 - 13.30 ZŠ Lipník nad Bečvou, Hranická, 7.B
28.2.2019 Jsem v tom sama 2x od 8.00 a 10.00 Gymnázium Hejčín, 1.A6, 1.B6
27.2.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 MŠ Lukavice Dramacentrum
27.2.2019 Zase já 1x 10.40 - 13.30 ZŠ Lipník nad Bečvou, Hranická, 8.A
26.2.2019 Malý malým 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Pňovice, 1. a 2.třída
26.2.2019 Outsider RPP 1x 8.00 - 10.45 ZŠ Uničov, U Stadionu, 6.B
25.2.2019 Hustej net 1x od 8.00, Jsem, kdo jsem 1x od 10.00 ZŠ a MŠ Újezd 116 u Uničova, 783 96, 5.třída a 8-9.třída
22.2.2019 Školení pro pedagogy 1x od 8.30, Tydýt 1x od 13.30 1.stupeň ZŠ a MŠ MAS Olomouc Dramacentrum
21.2.2019 Kouzelná baterka 1x 9.50 - 11.30 ZŠ Bouzov, 2.-4.ročník
21.2.2019 Kryštofe, neblbni 1x 9.00 - 11.00 ZŠ Lukavice, 4. a 5.třída Dramacentrum
20.2.2019 Cesta zpátky 2x 10.00 a 12.00 Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha
20.2.2019 Méďové 1x 9.00 - 11.00 ZŠ a MŠ Lukavice, 1.-3.třída Dramacentrum
19.2.2019 Zase já 2x 8.00 - 13.30 ZŠ Šumperk, Šumavská 21, 6.A a 6.B
15.2.2019 Školení Tydýt pro pedagogy 1x 8.30 - 12.30 MŠ Pohádka Šumperk, Nerudova 4.B
15.2.2019 Neboj se promluvit 2x 8.00 - 13.30 Gymnázium Hejčín, 2.A8 a 2.B8
14.2.2019 Cesta zpátky 1x 10.00 - 11.40 Gymnázium Hejčín, 5.A8
13.2.2019 Outsider RPP 8.30 - 11.10 FZŠ Rožňavská, 6.B Dramacentrum
13.2.2019 Velká změna RPP 1x 8.00 a 10.45 ZŠ Uničov, U Stadionu, 6.A
12.2.2019 Malý malým 1x 8.25, Kouzelná baterka 1x 10.20 ZŠ Bílá Lhota, spojený 1. a 2.ročník, spojený 3. a 4.ročník
12.2.2019 Školení sborovny PRCH 1.část 14.00 - 18.00 ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc
8.2.2019 Neboj se promluvit 1x 8.00 - 10.45 Gymnázium Hejčín, 2.B8
7.2.2019 Příběh pana Týdýta 3x od 8.00, od 10.00, od 13.00 MŠ Dolní Libchava u České Lípy - 3 školky pod jedním subjektem
7.2.2019 Školení sborovny PRCH 13.15 - 18.00 ZŠ Šumperk, Dr. E.Beneše 1
7.2.2019 Neboj se promluvit 1x 8.00 - 10.45 Gymnázium Hejčín, 2.A8
6.2.2019 Cesta zpátky 1x 9.00 - 10.45 KEA Olomouc
6.2.2019 Příběh pana Tydýta 1x od 7.55, Jonathan a RSB 1x od 9.55 ZŠ a MŠ Prosenice, 1.-3.třída + předškoláci + 4. a 5.třída
6.2.2019 Velká změna 2x od 7.50 a 9.50 ZŠ Osek, 6.A a 6.B
5.2.2019 Školení sborovny PRCH 13.15 - 18.00 ZŠ Šumperk, Dr. E.Beneše 1
5.2.2019 Kelly a Anna 3x 8.00 - 13.30 Gymnázium Hejčín, 1.A, 1.B, 1.C

O nás

… Naším hlavním pilířem jsou interaktivní prožitkové programy pro děti předškolního a školního věku a studenty středních škol. Tyto programy jsou zaměřeny jak na oblast prevence rizikového chování, tak na oblast sociálního a osobnostního rozvoje nebo rozvoje čtenářské gramotnosti…


img

Prožitkem formujeme osobnost

 

Hledáme nové dobrovolníky pro program Na cestě na školní rok 2018/2019!

e-mail: info@sdruzenid.cz

zakázky: programy@sdruzenid.cz nebo +420 733 104 076


všechny kontakty