Sdružení D

Sdružení D
odebírat novinky facebook

Přijedeme i k Vám!

Máte zájem o náš program? Ozvěte se manažerce výukových programů Marcele Nesvadbové
na tel. +420 733 104 076, nebo na e-mail programy@sdruzenid.cz.

04/2019

29.04.2019 Kryštofe, neblbni RPP 2x od 7.25 - 13.00 ZŠ Fryšták, 5.A, 5.B
29.04.2019 Šíp času 2x od 8.00 a 10.00 VOŠPS a SPgŠ Kroměříš
29.04.2019 Příběh pana Tydýta 1x 7.50 - 9.30 ZŠ Olomouc, Dvorského 33, 1.třída
29.04.2019 Kryštofe, neblbni 1x od 7.25 - 13.00 ZŠ Fryšták, 5.A a 5.B
26.04.2019 Petřin příběh 1x 8.30 - 10.30 ZŠ Spojenců, 8.A Dramacentrum
26.04.2019 Školení pro pedagogy 9.00 - 13.00 MAS Šternberk
25.04.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 MŠ Veselá školka, Prievidzská 1, Šumperk, MŠ Veselá školka, Sluneční, Šumperk
24.04.2019 Kryštofe, neblbni 1x od 8.30 - 10.30 FZŠ Rožňavská, 4.A Dramacentrum
24.04.2019 Petřin příběh 1x 10.30 - 12.30 ZŠ Spojenců Dramacentrum
24.04.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 FZŠ Terorovo nám. 1, 2.B
23.04.2019 Zase já RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Dvorského, sv. Kopeček, 8.třída Dramacentrum
23.04.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Gagarinova, 1.třída, 2.třída
17.04.2019 Interaktivní cvičení RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Spojenců, 6.A Dramacentrum
17.04.2019 Méďové 1x od 8.00, Kryštofe, neblbni 1x od 10.00 ZŠ Cholina, 1. a 2.třída, 3. a 4.třída
16.04.2019 Supervize pro sborovny 9.00 - 12.00 Dramacentrum
16.04.2019 Malý malým 1x od 8.40, Kouzelná baterka 1x od 10.40 ZŠ a MŠ Příkazy, 1. a 2.třída, 3 a 4.třída
15.04.2019 Kurz pro pedagogy 2.část 8.00 - 12.00 MAS Šumperský venkov
15.04.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 8.A
15.04.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01,8.A
15.04.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01,8.A
12.04.2019 Kelly a Anna 2x od 8.00 a 10.00 VOŠPS a SPgŠ Kroměříš
12.04.2019 Školení pro pedagogy 8.30- 12.30 MAP Olomouc Dramacentrum
11.04.2019 Outsider RPP 1x 9.00 - 11.40 ZŠ Štěpánov, 7.A Dramacentrum
11.04.2019 Kouzelná baterka 1x 10.00 ZŠ Nasobůrky, 2.-4.třída
10.04.2019 Interaktivní cvičení RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Spojenců, 6.B Dramacentrum
10.04.2019 Méďové 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ U Stadionu, Uničov, 2.A a 2.B
10.04.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 MŠ Sluníčko, Šumavská Šumperk
10.04.2019 Příběh pana Tydýta 1x 10.15 - 12.00 MŠ Pohádka Šumperk, Nerudova 4B
09.04.2019 Kryštofe, neblbni 2x od 8.30 a 10.30 FZŠ Rožňavská, 4.B a 4.C Dramacentrum
09.04.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 9.třída
08.04.2019 Kurz pro pedagofy 1.část 8.00 - 12.00 MAS Šumperský venkov
04.04.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Stupkova, 1.B a 2.B
03.04.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 MŠ Libina, okres Šumperk Libina 211, 788 05 Libina
03.04.2019 Kryštofe, neblbni 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 6.A a 7.třída
02.04.2019 Otevřená sborovna 2, 9.00 - 12.00 Dramacentrum
02.04.2019 So-n . Outsider 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 6.A a 7.třída
02.04.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 FZŠ Hálkova, 1.A a 1.B

03/2019

29.3.2019 Zase já RPP 1x 8.30 - 11.10 FZŠ Rožňavská, 6.B Dramacentrum
28.3.2019 So-n Outsider 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Šumperk, Šumavská 21, 6.C
28.3.2019 Kouzelná baterka 1x od 8.05, Kryštofe, neblbni 1x od 10.05 ZŠ Červenka, 2. a 4.třída
27.3.2019 Méďové 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Pňovice, 1. a 2.třída
27.3.2019 Největší poklad 1x 13.30 - 14.30 ZŠ Nedvědova, 2.třída Dramacentrum
27.3.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.15 ZŠ a MŠ Olšany 64, 789 62 okres Šumperk, 1. a 2.třída
27.3.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.15 MŠ Bludov, Polní 502, 789 61, předškoláci
26.3.2019 Méďové 1x od 10.00 ZŠ Nasobůrky, 1. a 3.třída
25.3.2019 Otevřená sborovna 9.00 - 12.00 Dramacentrum
25.3.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 ZŠ Dolní Studénky, 1. a 2.třída
22.3.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 MŠ Borůvka, Langrova 25, 787 01 Šumperk
21.3.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.30 - 10.30 FZŠ Rožňavská, 1.A Dramacentrum
20.3.2019 Interaktivní cvičení RPP 1x 9.00 - 11.40 ZŠ Štěpánov, 7.A Dramacentrum
20.3.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 ZŠ a MŠ Písařov, předškoláci + 1.třída
19.3.2019 Zase já RPP 1x 9.40 - 11.25 ZŠ Uničov, U Stadionu, 6.B Dramacentrum
19.3.2019 Kouzelná baterka 1x 13.15 - 15.00 ZŠ Jungmannova, Litovel - družina
18.3.2019 Supervize pro sborovny 9.00 - 12.00 Dramacentrum
18.3.2019 Jonathan a RSB RPP 2x od 7.25 - 13.00 ZŠ Fryšták, 5.A a 5.B
18.3.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Helsinská, 1.třída a 3.třída
14.3.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 ZŠ a MŠ Týn, 3.-5.třída
13.3.2019 Méďové 1x od 7.50, Kryštofe, neblbni 1x od 9.50 ZŠ a MŠ Jezernice, 1. a 2.třída, 3.-5.třída
8.3.2019 Zase já RPP 1x 9.40 - 12.10 ZŠ Uničov, U Stadionu, 6.A Dramacentrum
8.3.2019 Školení Tydýt pro pedagogy 1x 9.00 - 13.00 MAS Šternberk
7.3.2019 Petřin příběh RPP 1x 7.50 - 10.35 ZŠ sv. Kopeček, Dvorského, 8.třída
5.3.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Štěpánov, 1.A a 1.B
5.3.2019 Školení sborovny PRCH 2.část 14.00 - 18.00 ZŠ a MŠ Demlova 18, Olomouc

O nás

… Naším hlavním pilířem jsou interaktivní prožitkové programy pro děti předškolního a školního věku a studenty středních škol. Tyto programy jsou zaměřeny jak na oblast prevence rizikového chování, tak na oblast sociálního a osobnostního rozvoje nebo rozvoje čtenářské gramotnosti…


img

Prožitkem formujeme osobnost

 

Hledáme nové dobrovolníky pro program Na cestě na školní rok 2018/2019!

e-mail: info@sdruzenid.cz

zakázky: programy@sdruzenid.cz nebo +420 733 104 076


všechny kontakty