Sdružení D

Sdružení D
odebírat novinky facebook

Přijedeme i k Vám!

Máte zájem o náš program? Ozvěte se manažerce výukových programů Marcele Nesvadbové
na tel. +420 733 104 076, nebo na e-mail programy@sdruzenid.cz.

05/2019

28.05.2019 Zase já RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Spojenců Dramacentrum
27.05.2019 Zase já RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Spojenců Dramacentrum
24.05.2019 Příběh pana Tydýta 2x ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 1.A a 1.B
21.05.2019 Méďové 1x, Kryštofe, neblbni 1x ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 2.A a 3.B
14.05.2019 Outsider RPP 1x ZŠ Spojenců Dramacentrum
13.05.2019 Outsider RPP 1x ZŠ Spojenců Dramacentrum
03.05.2019 Zase já RPP 1x 9.00 - 11.40 ZŠ Štěpánov, 7.A Dramacentrum

04/2019

29.4.2019 Kryštofe, neblbni RPP 2x od 7.25 - 13.00 ZŠ Fryšták, 5.A, 5.B
29.4.2019 Šíp času 2x od 8.00 a 10.00 VOŠPS a SPgŠ Kroměříš
29.4.2019 Příběh pana Tydýta 1x 7.50 - 9.30 ZŠ Olomouc, Dvorského 33, 1.třída
29.4.2019 Kryštofe, neblbni 1x od 7.25 - 13.00 ZŠ Fryšták, 5.A a 5.B
26.4.2019 Petřin příběh 1x 8.30 - 10.30 ZŠ Spojenců, 8.A Dramacentrum
26.4.2019 Školení pro pedagogy 9.00 - 13.00 MAS Šternberk
25.4.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 MŠ Veselá školka, Prievidzská 1, Šumperk, MŠ Veselá školka, Sluneční, Šumperk
24.4.2019 Kryštofe, neblbni 1x od 8.30 - 10.30 FZŠ Rožňavská, 4.A Dramacentrum
24.4.2019 Petřin příběh 1x 10.30 - 12.30 ZŠ Spojenců Dramacentrum
24.4.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 FZŠ Terorovo nám. 1, 2.B
23.4.2019 Zase já RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Dvorského, sv. Kopeček, 8.třída Dramacentrum
23.4.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Gagarinova, 1.třída, 2.třída
17.4.2019 Interaktivní cvičení RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Spojenců, 6.A Dramacentrum
17.4.2019 Méďové 1x od 8.00, Kryštofe, neblbni 1x od 10.00 ZŠ Cholina, 1. a 2.třída, 3. a 4.třída
16.4.2019 Supervize pro sborovny 9.00 - 12.00 Dramacentrum
16.4.2019 Malý malým 1x od 8.40, Kouzelná baterka 1x od 10.40 ZŠ a MŠ Příkazy, 1. a 2.třída, 3 a 4.třída
15.4.2019 Kurz pro pedagogy 2.část 8.00 - 12.00 MAS Šumperský venkov
15.4.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 8.A
15.4.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01,8.A
15.4.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01,8.A
12.4.2019 Kelly a Anna 2x od 8.00 a 10.00 VOŠPS a SPgŠ Kroměříš
12.4.2019 Školení pro pedagogy 8.30- 12.30 MAP Olomouc Dramacentrum
11.4.2019 Outsider RPP 1x 9.00 - 11.40 ZŠ Štěpánov, 7.A Dramacentrum
11.4.2019 Kouzelná baterka 1x 10.00 ZŠ Nasobůrky, 2.-4.třída
10.4.2019 Interaktivní cvičení RPP 1x 8.30 - 11.10 ZŠ Spojenců, 6.B Dramacentrum
10.4.2019 Méďové 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ U Stadionu, Uničov, 2.A a 2.B
10.4.2019 Příběh pana Tydýta 1x 8.00 - 9.40 MŠ Sluníčko, Šumavská Šumperk
10.4.2019 Příběh pana Tydýta 1x 10.15 - 12.00 MŠ Pohádka Šumperk, Nerudova 4B
9.4.2019 Kryštofe, neblbni 2x od 8.30 a 10.30 FZŠ Rožňavská, 4.B a 4.C Dramacentrum
9.4.2019 Zase já 1x 8.00 - 10.45 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 9.třída
8.4.2019 Kurz pro pedagofy 1.část 8.00 - 12.00 MAS Šumperský venkov
4.4.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ Stupkova, 1.B a 2.B
3.4.2019 Příběh pana Tydýta 1x 9.00 - 11.00 MŠ Libina, okres Šumperk Libina 211, 788 05 Libina
3.4.2019 Kryštofe, neblbni 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 6.A a 7.třída
2.4.2019 Otevřená sborovna 2, 9.00 - 12.00 Dramacentrum
2.4.2019 So-n . Outsider 2x od 8.00 a 10.00 ZŠ U Sýpek 1462/2, Kroměříš, 767 01, 6.A a 7.třída
2.4.2019 Příběh pana Tydýta 2x od 8.00 a 10.00 FZŠ Hálkova, 1.A a 1.B

O nás

… Naším hlavním pilířem jsou interaktivní prožitkové programy pro děti předškolního a školního věku a studenty středních škol. Tyto programy jsou zaměřeny jak na oblast prevence rizikového chování, tak na oblast sociálního a osobnostního rozvoje nebo rozvoje čtenářské gramotnosti…


img

Prožitkem formujeme osobnost

 

Hledáme nové dobrovolníky pro program Na cestě na školní rok 2018/2019!

e-mail: info@sdruzenid.cz

zakázky: programy@sdruzenid.cz nebo +420 733 104 076


všechny kontakty