Slaďme to sbírá žetonky v olomouckém Tescu

15. 01. 2023

Od pondělí 16. ledna do neděle 12. února můžete v olomouckém hypermarketu Tesco Na Kafkově ulici podpořit právě náš projekt! Za nákup v prodejně dostanete žetonek, který vhodíte do jednoho ze tří sběrných válců u pokladen - podle toho, který projekt vás osloví.

My bychom chtěli finanční podporu 45 000 Kč od nadačního fondu Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme použít na realizaci 82 psychologických sezení pro děti za zvýhodněnou cenu 250 korun. Počítáme, že by se tak pomoci mohlo dostat až 27 dětem (pokud každé z nich využije 3 sezení).

DĚTI SI ZASLOUŽÍ DOSTUPNOU PSYCHOLOGICKOU PÉČI VE CHVÍLI, KDY JI POTŘEBUJÍ

Představte si, že je vám zle, nemůžete spát, vrací se vám negativní myšlenky, trápí vás něco, s čím si neumíte poradit nebo tomu nerozumíte… ale nemůžete se dovolat pomoci.

V takových situacích se bohužel ocitají i děti, které trápí něco doma nebo ve vztazích s kamarády. Soukromí psychologové mohou být pro rodiny příliš drazí, čekací listiny těch na pojišťovnu jsou zase moc dlouhé... Některé děti tak musí čekat mnoho týdnů i měsíců, než na ně přijde řada. Pomozte nám pro ně zajistit dostupnou odbornou péči v bezpečném prostředí, aby si neublížily nebo se jejich stav dál nezhoršoval.


« Zpět

Modul: Novinky