Největší poklad

„Není všechno poklad, co se zlatem blyští!“
(poslední ročník MŠ a 1.–2. ročník ZŠ, 1 vyučovací hodina)

O dalším osudu země čarodějek rozhodne právě to, co nelze koupit za zlato. Co to asi je?
Vydejme se společně s čarodějkou Tiberií na dobrodružnou výpravu za skutečným bohatstvím. Poznáme ho, když ho nalezneme? Pomůžeme Tiberii stát se královnou čarodějek?
Interaktivní program o přátelství, pomoci a životních hodnotách na motivy stejnojmenné knihy Arcadia Lobata.
Pozor! Program se z technických důvodů realizuje pouze v Dramacentru.

Základní zaměření: Přátelství, životní hodnoty.
Hlavní cíle programu: Rozpoznat důležité životní hodnoty, posílit skupinovou spolupráci, poskytnout dětem prostor pro společný zážitek a legraci prostřednictvím divadelních aktivit.
Používané techniky: Uvolňovací a rozehřívací techniky, rytmické hry a cvičení, divadelní techniky, audiovizuální technologie, hra ve skupinové roli, lektor v roli, reflexe, diskuze.

Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 163